SEGA Mega Drive Mini 2, nová mini retro konzole

Mnohým z vás se ve sbírkách bezpochyby skví některá z retro minikonzolí, někteří je možná lovíte jak Pokémony a máte je všechny. Pokud vás tyhle věci zajímají, pak vás zaujme i novinka z produkce společnosti SEGA, minikonzole SEGA Mega Drive Mini 2.

SEGA Mega Drive Mini 2, nová mini retro konzole

Zatímco první mini konzole od Segy byla modelována podle původního modelu Mega Drive / Genesis, je novinka, jak už ostatně název napovídá, inspirována redesignovanou verzí konzole, tzn. Mega Drive II.

Cena je stanovena na cca 80$ a za drobný příplatek 35$ můžete získat i napodobeninu rozšíření SEGA Mega CD, které s mini konzolí splyne v harmonický celek. Jde o čistě kosmetickou záležitost, ale styl je styl :)

Herní nabídka je zbrusu nová, máte-li první verzi konzole, nevadí, s "dvojkou" obdržíte padesátku jiných her, z nichž mnohé právě ve verzi pro Sega Mega CD, jako např. Sonic the Hedgehog CD a Shining Force CD. Mezi další tituly hodné zmínky patří Virtua Racing s jeho zabijácky svižnou polygonovou jízdou a Thunder Force IV s jeho zabijáckým chiptune soundtrackem :)

Konzole byla zatím ohlášena jen v Japonsku, ale nebojím se, že by nedošlo na prodej ve zbytku světa. Více detailů viz oficiální web (v japonštině).

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš VLAKRetro podložka pod myš VLAK 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle