Zázraky 3D tisku – stojánek na Socket 7 CPU

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Je tu další umělá příšernost neuměle zbušená v TinkerCadu a designovaná tak, jak jen to inspirace prýštící z misky vlašského salátu a několika plechovek laciného piva dovolila. Jde o výstavní stojánek, do kterého lze umístit libovolný procesor určený pro Socket 7. Je tam velká rezerva, tzn. do toho opřete vše - keramiku, plast, K6ky, bez problémů.

Cílem snažení byla úspora materiálu, tzn. stojánek nemá zbytečnou zadní stěnu, bohužel to ale znamená, že mezi těmi vertikálními packami bude tisk trochu stringovat, dle filamentu a tiskárny každého 3D tisknoucího soudruha. Tiskněte chladněji :) Nebo to prostě nechte být, protože to stejně nebude vidět, procesor vady milosrdně skryje :) Model je ke stažení na Printables, viz Socket 7 CPU stand.

Zázraky 3D tisku – stojánek na Socket 7 CPU

A proč že jsem se do toho pustil? Říkám si, že bych si procesory a další nádhery vystavil nad monitor, v Lidlu mají takovou docela šikovnou vitrínku. Na procáky, nějaký ten Game Boy, možná gumák, HP 200LX, výjimečně povedený big box... Uvidíme, co z toho vyleze :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle