Dungeon Keeper

(Dungeon Keeper - všechny články)

Dungeon Keeper: You have summoned a Horned Reaper!

Patrně se k vám již dávno od jiných bardů donesla temná bajka Kterak EA slavnou značku zprznila a Dungeon Keepera v mikrostransakční dojnou krávu proměnila. Jde o pochmurný příběh plný chamtivých zloduchů, drzých marketérů a pekelně nečistých praktik. V kostce: mobilní Dungeon Keeper je humus, kterému by se slušní lidé měli vyhnout. Zvlášť, když za cenu jedné mikrotransakce mohou na GOG pořídit celý skvělý první díl ve verzi Gold, popř. jen o něco méně skvělý díl druhý. Když jsem v… celý článek »

6+1 nejnabouchanějších hrdinů ze starých her!

Vzhledem ke svalovému objemu běžné populace je mi záhadou, proč je hlavní hrdina v každém akčním filmu bedna, co se jí šprajcnou ramena ve dveřích pokaždé, když se pokusí projít čelem napřed. Nebyl by nám mnohem bližší nějaký pobledlý pupkáč s mastnými prořídlými vlasy a ledvinkou kolem pasu? Jen si představte úvodní scénu z filmu Commando, kdy Arnie rozvážně prochází krajinou s motorovou pilou v ruce a kládou na rameni. A dosaďte si místo několikanásobného držitele titulu Mr. Olympia někoho… celý článek »

7 strategických her, které nesmí chybět na vašem netbooku

Se slzou v oku jsem zavřel do krabice své věrné a spolehlivé EEE701, které mi bez chyby sloužilo téměř tři roky. Ovšem co naplat, ve vlastní šťávě se škvařící pomalý Celeron v kombinaci s prťavým 7″ displejem patří propadlišti dějin a nezbylo než poohlédnout se po nástupci. Využil jsem akce jistého nejmenovaného veleobchodu (pokusil jsem se při tom zapomenout na veleotravné reklamy se zeleným mimozemšťanem) a pořídil si levného nástupce – EEE900. Po hardware stránce jde o klasiku – 1.6GHz… celý článek »

Horned Reaper from Dungeon Keeper!

Dostal jsem chuť na Dungeon Keepera 2 a zatímco čekám na poctivě zakoupenou originálku, sjíždím videa na youtube. Kde jen jsem tohle viděl poprvé? Score CD, předpokládám :) Co Dungeon Keeper 3? Myslíte, že se někdy dočkáme?

Šortka – Dungeon Keeper, zrození

“Be the bad guy. Crush the forces of good!” Ponořte se do krátkého povídání o hře Dungeon Keeper. “Never eat anything bigger than your own head, Keeper.”