Cena konzole Sony PlayStation Classic klesla pod 900 Kč

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Tak to vypadá, že konzole Sony PlayStation Classic je řádný průser. Reakce jsou od uvedení na trh vyloženě rozporuplné, kritizován je jak výběr her samotný, tak volba nevhodných verzí (PAL vs NTSC), ovladač bez analogových páček výslednému dojmu též nepřidal. Třešničkou na dortu je špatně optimalizovaný emulátor, který i na hacknuté konkurenční konzoli SNES mini běží plynuleji.

Nicméně něco dobrého z celého fiaska přeci jen vzešlo - cena konzole se nezadržitelně propadá, aktuálně lze Sony PlayStation Classic v českých e-shopech pořídit pod 900 Kč, nejnižší cenu nabízí supergamer.cz - pěkných 859 Kč! Ve spojení s neoficiálním softwarem (RetroArch a bezmála stovka emulátorů) tak získáváme levnou univerzální retro konzoli, navíc v pohledném balení. A nad tím už se vyplatí uvažovat. Skoro mám cukání si tu legraci také pořídit :)

Cena konzole Sony PlayStation Classic klesla pod 900 Kč

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Cena konzole Sony PlayStation Classic klesla pod 900 Kč"

  • Srandista napsal:

    Mozno keby mi na vianoce jezisko nedoniesol SNES Mini, tak bych do toho siel. Ale furt, na to aby z toho clovek spravil nieco pouzitelne sa s tym musi vyhrat a do toho sa mi moc nechce. (Ano, aj SNES Mini som hackol, ale cisto len na to, abych tam dohral tonu SNES hier, nic ine som s tym zatial robit nemusel).

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle