Končí další retrosajta – theisozone.com

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Portál EmuParadise zabolel, ale tohle už je vyloženě rána na solar. V důsledku nechvalně proslulých právních akcí Nintenda končí další web se starými hrami - populární theisozone.com. Web, který byl mimo jiné skvělým zdrojem CD obrazů her pro Windows 95 / Windows 98, se rozhodl zavřít archiv a zamávat nám na rozloučenou. Ach jo.

Tímto je hotovo, Nintendo definitivně putuje na můj osobní shitlist.

Končí další retrosajta – theisozone.com

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Končí další retrosajta – theisozone.com"

 • Doomtrooper napsal:

  Vzdycky jsem rikal ze Nintendo jsou proste banda… krome Sigura kterej to delal z lasky k herni inovaci se na jeho talent nabaila hromada smejdu v kvadrech a licencnich pravniku ktery v tom videli profit neslychanych rozmeru kdy v jednu chvili vykazovali vetsi prijmy nez Toyota. A drzej se zuby nechty a doji kravicku I kdyz uz mele z posledniho….

 • Springy napsal:

  Počkat, to už si fakt nestahnu žádnou romku pro MegaDrive, SNES a isa pro CD32 a Wii? Ro je teda průser! Co se stalo s emuparadise?

 • Krtek napsal:

  A já už byl na 90% rozhodnutej pořídit si toho RetroNESe (SuperNES mi nic neřiká)…. Nakonec jsem rád, že jsem pořídil rodině kola a na nějaký hraní se můžem vys… Moje věci z Amigy mi nevezmou takže mi to může bejt šumák. Jestli někdy budu řešit starý hry od Nintenda, tak tuplem né jakkoliv legálně.

 • Medved75 napsal:

  A já jsem si odtamtud stahoval hry na Playstationa dvojku, které nebyly k sehnání, a tak už mám taky smůlu. Ach jo. Budu zase muset najít nějaký jiný web s obrazy disků her na PS2. Nevíte náhodou o nějakém? Díky!
  Můj e-mail: Medved75@seznam.cz

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle