Nově na GOG: ponorková klasika 688(I) Hunter/Killer

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Co se ponorek týče, osobně mám zkušenost jen s Aces of the Deep, a pokud si dobře vzpomínám, herní náplň byla naprosto strhující, strávil jsem hodiny osamoceným cachtáním se v moři s občasným vynořením kvůli periskopu. Nicméně předpokládám, že přesně tohle je to, co milovníci ponorkových simulátorů hledají, bude to asi podobná sorta hráčů, která dokáže trávit hodiny na virtuální číhané v Deer Hunter :)

Nově na GOG: ponorková klasika 688(I) Hunter/Killer

No a pro tuhle skupinku podvodníků mám dobrou zprávu, na GOG vyšla klasika 688(I) Hunter/Killer (1997), která je navíc v tuto chvíli v akci a k mání za pouhá dvě eura. Popis tvrdí, že jde o nejrealističtější ponorkový simulátor všech dob, a já mu budu věřit, jelikož dále je uvedeno, že vývojářské studio Sonalysts, které má 688(I) Hunter/Killer na triku, vytvářelo profesionální simulátory pro US Navy. Pro úplnost dodejme, že hra patří do skupiny Jane's Combat Simulations.

Takže hluboký nádech a vzhůru do bublin! Čeká na vás více než 12 detailních operačních stanovišť, pomocí kterých budete kontrolovat každý aspekt ponorkové veselohry. Těšit se můžete i na realistický terén, kterým je, ehm, voda... ne, žertuji, řeč je samozřejmě o dně a pobřeží, vše bylo vytvořeno dle skutečných map. Pustit se můžete buďto do jednotlivých misí, nebo celé příběhové kampaně, a dokonce si můžete zadovádět i po síti, a to až v osmi hráčích. A to vše plně ve 3D!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Nově na GOG: ponorková klasika 688(I) Hunter/Killer"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle